FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti v Trenčianskych Tepliciach sa potešili balíčkom od Mikuláša

Priatelia, dobre ste si vyčistili čižmičky a našli ste si v nich niečo? Bolo to uhlie, šupky od zemiakov alebo balíčky plné sladkostí?

U nás, teda u Alžbetky a Adamka z Trenčianskych Teplíc to bolo bohaté. Tým, keďže celý rok poslúchali, náš Mikuláš, aj vďaka našim sympatizantkám – Márii a Ľubke, prostredníctvom našej šikovnej kolegyne Eriky a jej dvoch synov, priniesol balíčky plné dobrôt, ktoré spôsobili priam výbuch radosti.

Naša Erika taktiež pripravila Alžbetke a Adamkovi pokus s cukríkmi, čomu sa tiež veľmi potešili.

Svätý Mikuláš ale ešte nekončí svoju pochôdzku po našej vlasti a deti v projekte Staráme sa navštívi aj v priebehu tohto týždňa. Pretože, poslušných detí v našom úspešnom projekte Staráme sa je veľa a Mikuláš má čo robiť, aby všetky navštívil. Ale ON to zvládne, veď je náš.

Ak máte záujem pomôcť nášmu Mikulášovi aj vy, môžete tak učiniť veľmi jednoducho. Ako? No predseda takto TU. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš rozdal balíčky plné dobrôt aj deťom v Nitrianskom kraji

—————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds