Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec adresoval dočasnému… Hamranovi štipľavú výzvu!

Vládni zločinci a liberálno-manipulatívne médiá sa rozkošne jedujú nad tým, že sa na internete, ale aj v uliciach slovenských miest objavujú zoznamy úplatných poslancov, ktorí za misu šekelov predali našu otčinu a hlasovali za vlastizradnú dohodu s USA.

Vládni zločinci a ich poplatné médiá by si mali uvedomiť, že problém nie je v tých zoznamoch, to je iba následok, problém je v tom, že úplatní poslanci zapredali nielen svoju dušu, ale aj záujmy nášho štátu.

A to by mali riešiť nielen médiá, ale najmä polícia na čele s Hamranom, pretože bola naplnená skutková podstata trestného činu vlastizrady, okrem iného.

Takže dočasnému… Štefanovi Hamranovi odkazujem, aby so svojimi kumpánmi vo vedení polície nenaháňali „psíka za chvostík a iné orgány“, ale aby sa venovali tomu, za čo sú platení z peňazí všetkých občanov Slovenskej republiky.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k úmrtiu Eduarda Kukana: Vyjadriť ľútosť nad jeho smrťou? Na rukách má…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds