Naď plní úlohy svojich chlebodarcov: Slovenské samopaly? Nie! Radšej predražené zo zahraničia

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky plánuje nakúpiť 80 samopalov HK UMP SD pre vojenskú políciu. Predpokladaná hodnota zákazky je neuveriteľných 314 167 eur bez DPH! Za tieto nemecké samopaly zaplatíme vďaka agentovi Naďovi za vyše 3 900 eur za kus! Pritom samopaly sa dajú kúpiť aj od slovenského výrobcu GRAND POWER a to pod 1 000 eur za kus! Informujú médiá.

Položme si otázky:

Prečo súčasný minister obrany Jaroslav Naď nepodporuje slovenské zbrojárske firmy? Napríklad aj firmu GRAND POWER, ktorá je známa svojou kvalitou po celom svete, dokonca aj za „veľkou mlákou“? Slovenská zbraň z produkcie spoločnosti GRAND POWER s názvom STRIBOG SP9A1 zvíťazila aj v prestížnej, americkej súťaži Pistol Caliber Carbine Contest atď.

„GRAND POWER STRIBOG AP9A3  je hlboko pod 1 000 eur. Do USA exportujeme vyše 2 000 ks mesačne, od septembra by to malo prekročiť 3 000 ks. Nie sme chvalabohu na nejakých 80 ks pre naše MO SR odkázaní, ale principiálne mi prekáža dať 3 900 eur z peňazí daňových poplatníkov za plastové UMP, pretože ide o peniaze všetkých občanov SR. O peniaze každého, kto platí dane. Grand Power platí na daniach viac než dosť a vo výsledku sa tie peniaze prešafária. Toto je tá podpora domáceho priemyslu?“ pýta sa Jaroslav Kuracina. Viac o postojoch Jaroslava Kuracinu k pripravovanému predraženému nákupu si môžete prečítať TU.

Prečo Naď míňa peniaze slovenských daňovníkov na zahraničnú vojenskú techniku, čiže na úkor našej výroby?

Odpoveď je jednoduchá:

Je to platený agent a lokaj cudzích investorov a výrobcov. Jaroslav Naď doslova opovrhuje slovenskými výrobkami a smeje sa z mozoľov našich ľudí, ktorí tieto výrobky krvopotne vyrábajú. Buď si naozaj neuvedomuje podstatu, že podporou našich produktov sa podporuje aj zamestnanosť v regiónoch a slovenské rodiny ako také alebo si to uvedomuje, no je mu to úplne jedno. Veď on má slušne zaplatené a užíva si, ako prasiatko pri plnom válove.

Priatelia, toto je politika Matovičovej vlády a jeho ministrov v praxi. Protislovenská, krátkozraká, mafiánska, úplatkárska a hlavne na úkor Slovákov. Táto vláda bláznov sa riadi heslom: Pod teplou perinou sa dobre chrní a ostatní nech aj pomrznú.

SHO dlhodobo presadzuje a bude aj naďalej presadzovať podporu predovšetkým slovenskej produkcie, slovenských výrobcov, pestovateľov, chovateľov čiže dlhodobú stratégiu rozvoja nášho slovenského štátu. Tak, ako sme to mali v našom volebnom programe zakotvené pred voľbami, ale máme to aj po voľbách. Jednoducho, navždy!

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

——————————-

Prečítajte si tiež: Video. Špajza je prázdna? SHO: Zabudnite! Agent USA Jaroslav Naď plánuje zbrojiť vo veľkom

——————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds