Sociálny projekt SHO: Ďakujeme sponzorom, ktorí pomohli farbou, dlažbou a aj školskými pomôckami

Keď sa nám Katka od Hnúšte pred pár mesiacmi zdôverila, že by rada vymaľovala vnútro domu, hoci i len obyčajnou bielou farbou, no zároveň dodala, že na ňu nemá peniaze, rozhodli sme sa, že jej ju v niektorý mesiac zoženieme.

A dobrá vec sa opäť podarila. Stavebné centrum Ádám venovalo Katkinej rodine 40 kíl bielej farby, valček a rukavice. Ďakujeme! Tiež ďakujeme aj Katke z Leopoldova (ktorej taktiež pravidelne pomáhame), ktorá darovala zvyšnú dlažbu, ktorej už mladý a šikovný Paťo (v šiltovke) určite nájde svoje miesto.

Okrem farby a dlažby sme znovu po mesiaci odniesli Katkinej rodinke aj nejaké oblečenie, ktoré nám venovali do projektu dobrí a srdeční ľudia.

A v pondelok 7. septembra doobeda nám zatrúbil kuriér, ktorý nám doručil milé prekvapenie. Slovenský výrobca zošitov Notes, a.s. – Školské a kancelárske potreby sa zapojil do našej výzvy s názvom Neprizeraj sa a pomôž! a poslal nám balík kvalitných zošitov, ktoré vyrába neďaleko Rožňavy.

Vážení rodičia školopovinných detí, dajte pri nákupe zošitov a iných školských pomôcok šancu už vyše 20 rokov starej a časom osvedčenej značke. Dajte šancu Slovákom z Gemera a podporte ich kúpou ich výrobkov.

Vidíte, Slováci! Pomáhať si navzájom je také jednoduché.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO SHO. August v projekte Staráme sa: Potraviny, školské pomôcky, výlety a aj hračky

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds