Video. Špajza je prázdna? SHO: Zabudnite! Agent USA Jaroslav Naď plánuje zbrojiť vo veľkom

Ponuku využiť 50 miliónov dolárov od Spojených štátov amerických na nákup techniky, ktorá nahradí vybavenie bývalej Varšavskej zmluvy s podmienkou financovania jedna k jednej, si minister obrany Jaroslav Naď nechce nechať ujsť. Povedal to v Prešove, kde navštívil priestory vrtuľníkového krídla. Informujú médiá.

Na vyhlásenie Jaroslava Naďa reaguje Róbert Švec:

Jaroslav Naď, agent USA a jeho kumpáni na ministerstve opäť ukázali svoju pravú tvár. Vláda hovorí, že špajza je prázdna, lebo koronavírus, a namiesto normálnych 13. dôchodkov v plnej výške, chce vláda rozdávať našim dôchodcom navýšený vianočný príspevok, len aby im zakryla oči, ale na zbrojenie pokrytec Naď peniaze má.

Naď chce z akože prázdne špajzy vybrať niekoľko desiatok miliónov a použiť ich na nákup americkej vojenskej techniky. Pokrytci a neslovenské elementy okupujú Úrad vlády SR. Dokedy, Slováci?

————————–

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds