SHO: Pomohli sme aj vo Vrábľoch. A našu pomoc rozširujeme aj do okresu Nové Zámky

V utorok 8. septembra sme pomohli aj v meste Vráble. Viktorke sme okrem hygienických a zdravotníckych pomôcok, a tiež jogurtov a ovocia venovali aj náčrtník, keďže rada kreslí.

A keďže naše deti v projekte vedieme aj k vlastenectvu, venovali sme jej aj knihy o našich významných dejateľoch, ako napríklad knihu o Samovi Tomášikovi. Vlastenectvo začína pri maličkostiach.

A, kamaráti. Znovu sa rozrastáme! V utorok sme prvýkrát pomohli pani Andrei a jej 4 deťom (Dianka, Sofinka, Jarko a Peťka) z obce Svodín. Na začiatok sme pomohli potravinami, ktoré tejto rodine z okresu Nové Zámky uľahčia nelichotivú situáciu, v ktorej sa ocitli.

Spoločne to však zvládneme a pevne veríme, že čo najskôr pomôžeme postaviť sa na nohy aj Andrei, matke štyroch detí, s ktorými sa osud rozhodne nemaznal. Nevadí, čo bolo, to bolo, my sa pozeráme do budúcnosti a tá budúcnosť je pozitívna, aj keď sa to nateraz tak nezdá, a deťom spoločne ukážeme, že pomáhať ľuďom v núdzi, ktorí si to zaslúžia nie je žiadna hanba a jedného dňa budú podávať pomocnú ruku spoločne s nami.

Aj to je jedna z vízií nášho skvelého projektu do budúcnosti, ktorý rastie aj vďaka vám, srdečným prispievateľom a podporovateľom, za čo vám, pravdaže, veľmi pekne ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Ďakujeme sponzorom, ktorí pomohli farbou, dlažbou a aj školskými pomôckami

————————-

Aj hygienické a zdravotnícke pomôcky pre Viktorku vo Vrábľoch…

Potravinová pomoc pre rodinu v obci Svodín v okrese Nové Zámky…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds