Róbert Švec vyzýva Európsky parlament, aby prstom ukázal na ďalšie štáty, ktoré podporujú terorizmus…

Dámy a páni. Médiá informujú: To, čo už dlhšie „viselo vo vzduchu“, povedali poslanci Európskeho parlamentu nahlas. Rusko je štát podporujúci terorizmus. Tým, že útočí na civilné ciele a v poslednom čase intenzívne likviduje verejnú infraštruktúru, dopúšťa sa vojnových zločinov.

Opäť pristupujme k tomuto hodnoteniu objektívne a nepoužívajme dvojaký meter.

Ak platí, že na základe uvedených skutočností, môžeme označiť štát vo svete za štát, ktorý podporuje terorizmus, tak potom tieto kritéria spĺňajú aj, napríklad Francúzsko, Veľká Británia, Nemecko, USA…

Za ich vojnové zločiny (podľa kritérií Európskeho parlamentu) v bývalej Juhoslávii TU, Iraku, Afganistane… A mohol by som pokračovať.

Takže, ak už prstom niekto (v tomto prípade Európsky parlament) ukazuje na Rusko, treba prstom ukázať aj na „vyspelé“ západné štáty a zistíme objektívnu pravdu. A to, že svet dlhodobo nie je dobré miesto pre život, pretože v ňom vládne pretvárka, faloš, pokrytectvo, svojvôľa… A aj preto, lebo silné štáty a pochybné nadnárodné zoskupenia, akým je aj dekadentná EÚ, ohýbajú medzinárodné právo tak, ako sa im zachce.

A aj preto, Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, aby Slováci a náš štát slovenský hľadeli v prvom rade na naše národné a štátne záujmy, slovenských ľudí práce, rodiny, dôchodcov… dôsledne ich ochraňovali a keď nám zostane čas a ochota, môžeme zachraňovať svet, poprípade aj priľahlé galaxie. Slováci Slovákom.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Bánovce nad Bebravou: Akú slobodu má národ, ktorý je otrokom a živorí vo svojom vytúženom štáte?

————————–

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds