Noviny Právo Národa: Čaputová sa lúčila. Róbert Švec jej do batôžka nabalil…

Dámy a páni. Zuzana Čaputová sa včera lúčila s úradom prezidenta Slovenskej republiky a vo svojom príhovore, okrem iného, povedala: Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti.

Ako občan a kandidát na prezidenta nášho štátu slovenského musím a aj chcem reagovať na tieto jej slová… 

Pani Čaputová. NIKDY ste neslúžili Slovensku a Slovákom. V očiach zodpovedných slovenských občanov – rodoľubov ste boli a aj naďalej ste agentkou, ktorá na území Slovenskej republiky zastupuje a presadzuje záujmy iných. Spojili ste sa s cudzou mocou a aj vďaka vám je dnes naša vlasť, okrem iného, okupovaná vojskami NATO a vtiahnutá do vojny s Ruskou federáciou TU.

Do ďalšieho života vám osobne prajem, aby ste urobili veľkú sebareflexiu a už keď nie verejne, tak aspoň vo svojom vnútri poproste Slovensko a všetkých občanov o odpustenie. 

A zároveň vás žiadam, aby ste si už NIKDY do úst nebrali Slovensko a Slovenskú republiku. NIE STE TOHO HODNÁ!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: STANOVISKO: V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje…

—————————-

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds