Projekt Staráme sa. PROSBA o pomoc: VÝZVU na nový SPORÁK uzatvoríme 20. júna

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás informovali o situácii, ktorá nastala v rodine v okrese Levice, v ktorej obetavá mama vychováva svoje dcéry.

Podrobnosti si môžete prečítať v zdieľanom článku TU.

Spomínaná rodina žije vo veľmi skromných podmienkach a obetavá mama si zaslúži nielen náš rešpekt, ale aj pomoc. Informácie o rodine si môžete prečítať v zdieľanom článku TU. Ak máte záujem zapojiť sa do aktuálne výzvy pomoci, môžete tak urobiť do 20. júna (vrátane).

Prednedávnom sme spoločne zabezpečili rodine v okrese Nové Zámky novú práčku TU a my veríme, že zvládneme aj túto výzvu života a aj nový elektrický sporák sa o pár dní stane radostnou skutočnosťou.

Opäť premeňme našu pozitívnu energiu v dobrý skutok, pretože to, čo dávame sa nám jedného dňa vráti.

Ľubovoľnú finančnú čiastku na kúpu nového sporáka môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar PSS sporák.

V prípade, ak viete pomôcť aj inak, napíšte nám na staramesa@sho.sk

Dobrej veci pomôžete aj tak, že budete túto VÝZVU zdieľať medzi svojimi známymi.

V mene rodiny vám vopred ĎAKUJEME.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. MDD 2024: Aj v Prešove sa poslušné deti potešili našej návšteve

————————-

V takýchto skromných podmienkach žije rodina v okrese Levice. Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds