Noviny Právo Národa: Róbert Švec podal žalobu na predsedu parlamentu Pellegriniho

Včera som na Najvyššom správnom súde Slovenskej republiky podal Žalobu na vydanie rozhodnutia o prijatie žalobcovho návrhu na kandidáta za prezidenta Slovenskej republiky.

Žalovaný: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky

Žalobou sa domáham tohto uznesenia: Najvyšší správny súd SR prijíma žalobcu Mgr. Róberta Šveca za kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky.

Pretože som presvedčený o tom, že Peter Pellegrini porušil príslušný zákon a aj Ústavu SR, vzhľadom k tomu, že rozhodnutie o odmietnutí mojej prezidentskej kandidatúry podpísal podpredseda NR SR Peter Žiga. Právomoc predsedu NR SR podpisovať príslušné rozhodnutie nemôže byť prenesená na podpredsedu parlamentu.

A taktiež z dôvodu, že som splnil zákonom stanovenú podmienku a odovzdal som vyše 15 000 podpisov občanov, ktorí súhlasia s mojou kandidatúrou na prezidenta SR.

Dámy a páni. Týmto krokom som využil všetky právne možnosti, aby bolo pravde a právu učinené za dosť…

Ďakujem členom SHO a aj všetkým sympatizantom a podporovateľom našej proslovenskej politiky za podporu.

So štítom alebo… so štítom. Ani krok späť!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody

—————————–

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024. VIDEO: Švec urobil TOTO s nezákonným rozhodnutím Pellegriniho

—————————–

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds