ŠKANDÁL! Liberálna propaganda má ďalší veľký problém: USA dlhujú Slovensku…

Médiá informujú: Americkí vojaci odchádzajú z Lešti so sekerou. USA dlhujú Slovensku vyše milióna eur.

Spojenci z NATO majú problém dodržať platobnú disciplínu. Zahraniční vojaci totiž načas nehradia faktúry za služby, ktoré im poskytujú Ozbrojené sily SR. Svedčia o tom desiatky zápisov v štátnom registri pohľadávok.

Od marca 2022 Slovensko chránia, nielen domáci vojaci, ale aj príslušníci ozbrojených síl zo spojeneckých štátov Severoatlantickej aliancie (čítajte s porozumením, okupujú slovenské územie). TU

Konštatujem: Otázka teda znie. Ak nie sú naši akože spojenci schopní včas hradiť svoje finančné záväzky voči Slovenskej republike, kde máme istotu, že budú schopní a ochotní plniť svoje ďalšie spojenecké záväzky voči Slovákom, napríklad ten záväzok, že nás budú chrániť, v prípade napadnutia štátu slovenského?

A ešte jedna otázka na ministra obrany Kaliňáka: Už ste upravili okupačnú zmluvu s USA, tak ako ste sľubovali tesne po voľbách? TU

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: 50 miliárd eur pre kyjevský režim. ŠVEC: Fico je slaboch a podvodník

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds