Očkovanie proti koronavírusu. Róbert Švec: Risk môže byť niekedy celkom nepekný zisk

Dámy a páni. Liberálna propaganda tvrdí, že vznik krvných zrazenín v mozgu, ktoré sa objavili u niektorých ľudí zaočkovaných proti koronavírusu vakcínou od firmy AstraZeneca nesúvisí s očkovaním.

Ale nemeckí odborníci na základe analýz vzoriek krvi pacientov s trombózou zistili, že po podaní očkovacej látky sa u niektorých spustil mechanizmus, aktivujúci tvorbu krvných doštičiek, čo sa zvyčajne deje iba pri hojení krvácajúcej rany. To môže následne viesť k vytvoreniu zrazenín v mozgu. Informujú médiá TU.

Tak si vyberte, dámy a páni. Konštatujem, že risk, v tomto prípade môže byť veľmi nepekný zisk. Nie, ďakujem. Nemám záujem o gebuzinu, ktorú liberálna propaganda označuje za vakcínu proti koronavírusu. Uprednostňujem zdravý rozum.

A čerešnička na covidovej torte: „Dnes na poslednú chvíľu prišla štátna tajomníčka ministerstva zdravotníctva s návrhom zákona, ktorý hovorí, že štát preberá zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú očkovaním nezaregistrovanou vakcínou. Povedala, že je to v poriadku, ale nakoniec sme sa dozvedeli, že to celkom v poriadku nie je,“ uviedol Richard Sulík TU.

Spresním. Slovenský štát nebude niesť zodpovednosť za túto prípadnú nehoráznosť. Zodpovední budú tí, ktorí túto nehoráznosť dovolia. A tých postavíme pred obnovené vojenské súdy

Takže tak, Slováci! Nech sa každý slobodne postaví na stranu, ktorá mu vyhovuje. Nech vieme, kto za koho kope!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k povinnému očkovaniu

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds