Štefan Polačik: Bude musieť Slovensko prijať nelegálnych migrantov, lebo Brusel a liberáli!?

Dňa 20. marca sa v Aténach stretli ministri vnútra piatich stredomorských krajín, ktoré najviac čelia náporu masovej migrácie (to znamená, že si ich sami púšťajú na svoje územie) a vyzvali na rovnomernejšie prerozdeľovanie migrantov v rámci Európskej únie.

Ministri vnútra Malty, Cypru, Grécka, Španielska a Talianska už vlani vytvorili skupinu s označením MED 5, cez ktorú presadzujú svoje požiadavky v oblasti migrácie. A tie sú, aby ostatní členovia EÚ prejavili väčšiu ochotu prijímať prichádzajúcich migrantov a samozrejme žiadajú centralizovaný repatriačný mechanizmus, ktorý by koordinovala Európska komisia.

V preklade, žiadajú, aby nikým nevolení byrokrati v Bruseli rozhodovali o tom, koľko nelegálnych migrantov bude musieť prijať aj Slovensko. Sú to len inak pomenované povinné kvóty, ktoré už raz jednotlivé štáty odmietli. Toto je veľmi nebezpečná situácia a aktuálna vláda nijako nereaguje. Ak budú Slovensko viesť zapredaní liberáli a zločinci od Matoviča, samozrejme, budú súhlasiť s takýmito požiadavkami. A to nesmieme dovoliť!

————————–

Prečítajte si tiež: SHO: Tisíce Slovákov v uliciach Bratislavy: Slovensko je naša zem. A budeme ju chrániť!

————————–

Predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody, by ako zástupcovia Slovenskej republiky okamžite pripomenuli sťažujúcim sa štátom, že podľa platných zmlúv o EÚ majú ako štáty s vonkajšou hranicou únie povinnosť túto hranicu chrániť pred jej nelegálnym prekračovaním! Presne tak, ako to robí Slovenská republika na hranici s Ukrajinou. A išli by sme ešte ďalej!

Podali by sme na Európskom súde žalobu na všetky členské štáty, ktoré vonkajšie hranice únie nechránia, ale naopak púšťajú na svoje územie nelegálnych ekonomických migrantov a tak ohrozujú bezpečnosť všetkých národov v Európskej únii. Otvorené a nekontrolované hranice sú cesta do pekla! My si to plne uvedomujeme!

A aj preto by zástupcovia slovenského štátu v inštitúciach EÚ blokovali všetky rozhodnutia, ktorými by chceli eurobyrokrati nanútiť členským štátom novodobé povinné kvóty pre nelegálnych migrantov!

Náš štát musia viesť zodpovední a rozumní vlastenci zo Slovenského Hnutia Obrody TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! V závode sa špacírovali nelegálni migranti! Poriadok obnovoval aj Pavol Skýpala

————————–

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody sa podieľalo na organizovaní masových protestov proti povinným kvótam pre nelegálnym migrantov. Protesty sa konali v rokoch 2015 a 2016 v Bratislave a aj Košiciach TU a TU. Mimochodom! Za povinné kvóty v Európskom parlamente v roku 2015 hlasovali aj poslanci za Smer-SD. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds