Róbert Švec: Neoverená gebuzina nie je sloboda! A je jedno, či je z Východu alebo zo Západu!

S veľkým záujmom sledujem posledné dni ako sa „naši“ politici rozkošne doťahujú o to, ktorým neovereným sajrajtom (podľa liberálnej propagandy ide údajne o vakcínu proti koronavírus) treba očkovať Slovákov.

Dokonca už aj táto téma sa stala geopolitickým sporom medzi Východom a Západom, a niektorí slovenskí verejní činitelia si myslia, že ak budú presadzovať „vakcínu“ z Východu, získajú na tom lacné politické body.

Z môjho pohľadu je situácia jasná a nemenná: Neoverený sajrat, ktorý nie je dostatočne klinicky testovaný, zostane neovereným sajrajtom, a je jedno, či je zo Západu, Východu alebo z inej galaxie.

Môže sa ním napichať aj celý svet. Ja sa tohto novodobého sociálneho inžinierstva, experimentu – očkovania gebuzinou nebudem zúčastňovať. Ani raz som sa nebol testovať a žijem normálne, nepôjdem sa ani očkovať sajrajtom a budem žiť normálne aj naďalej.

A nezabránia mi v tom ani nezákonné príkazy a zákazy Matoviča. Pretože ich budem aj naďalej vedome porušovať TU v súlade s článkom 32 Ústavy SR. Tak ako doteraz! ODPOR je cesta!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slovensko netreba vypnúť. Vypnúť treba raz a navždy neschopnú vládu Matoviča!

————————

Naozaj toto chcete, Slováci? Stanovisko nášho hnutia k očkovaniu si môžete prečítať TU. Zdroj obrázku: Hospodárske noviny

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds