My sme to hovorili! Róbert Švec reaguje na rozhodnutie poslanca Miroslava Kollára nehlasovať za pád vlády

Dámy a páni. Pred pár dňami TU som verejne vyhlásil, že niektorí nezaradení poslanci v NR SR si užijú štedré vianočné sviatky, pretože kupčenie s ich hlasmi začalo.  

A čas nám dal opäť za pravdu. Organizovaná skupina vládnych zločincov do svojej stajne získala nezaradeného poslanca Miroslava Kollára, ktorý vyhlásil, že nebude hlasovať za návrh na odvolanie Hegerovej vlády.  

Ale, keďže na sneme jeho strany bol prítomný aj zločinec Dzurinda TU a hlava súčasnej organizovanej skupiny vládnych zločincov Heger, dalo sa to očakávať.  

A takto funguje politika na Slovensku. Prehnitý politický systém – liberálna demokracia umožňuje, aby poslanci v NR SR prebiehali zo strany do strany alebo sa stali nezaradenými, čo je pravdaže živnou pôdou pre korupciu. Ako riešiť tento problém som popísal TU.

A opäť konštatujem, nepohne sa Slovensko dopredu, pokiaľ bude väčšina Slovákov fičať na teórii menšieho zla a údajne prepadnutého hlasu.

Treba podporovať rozumných a zodpovedných vlastencov. Treba podporovať Slovenské Hnutie Obrody, ktoré svojou dlhodobou činnosťou a hodnotovými postojmi dokazuje, že si dôveru Slovákov zaslúži.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Cirkus v slovenskom parlamente: Róbert Švec naložil Naďovi za jeho slová o údajne slušnej vláde

————————-

Zločinci: vľavo Dzurinda, vpravo Heger. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds