KAUZA. Noviny Právo Národa: Je vlastizradcom Naď alebo Blaha? Alebo obidvaja?

Dámy a páni. So záujmom sledujem súdne prekáračky medzi Blahom a Naďom. Blaha v minulosti verejne konštatoval, že Naď je vlastizradca, lebo presadil okupačnú zmluvu s USA.

Plne sa s týmto názorom podpredsedu NR SR Blahu stotožňujem. Je objektívnou pravdou že Jaroslav Naď je vlastizradca, a nielen kvôli tomu, že presadil okupačnú zmluvu s USA, ale napríklad aj za to, že presadil darovanie slovenských stíhačiek kyjevskému režimu, čím ohrozil obranyschopnosť nášho štátu slovenského.

A tento môj názor budem vždy verejne hlásať…

ALE… Ľuboš Blaha a jeho kolegovia zo Smeru nie sú bojovníkmi proti okupačnej zmluve s USA a tobôž už nie proti NATO, aj keď sa častokrát do tejto polohy snažia rozkošne vmanévrovať. Ich kroky v minulosti, ale aj v súčasnosti potvrdzujú, že ich póza bojovníkov za slovenskú suverénnu politiku je len priehľadným marketingovým ťahom.

Písal sa rok 2022… Ako hlasovali v otázke prítomnosti vojakov NATO na Slovensku poslanci za Smer na čele s Ficom? Takáto je pravda TU.

A boli to predstavitelia Smeru na čele s Ficom, ktorí v predvolebnej kampani tvrdili, že nie sú trasorítky a že keď sa dostanú do vlády, vypovedajú okupačnú zmluvu s USA.

Písal sa rok 2023… A aký postoj v tejto veci zaujal minister obrany Kaliňák za Smer? Takáto je pravda TU.

Takže pánovi Blahovi odkazujem TOTO…

Pokiaľ súčasná vládna koalícia, ktorej súčasťou ste aj VY, pán Blaha, nevypovie okupačnú zmluvu s USA, budú aj predstavitelia strany Smer-SSD, takí istí vlastizradcovia, akým je aj Jaroslav Naď. A reči o tom, že zmluva sa nedá vypovedať, je iba také marketingové bla-bla-bla. Národné a štátne záujmy Slovenskej republiky nepoznajú výhovorky typu… NEDÁ SA!

M. R. Štefánik: Nič mi nebolo nemožné, lebo som chcel.

Autor  článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: POZOR, pán Pellegrini. Ľudia typu Krisztián Forró nie sú hodní…

————————–

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds