OZNAM! Noviny Právo Národa: Róbert Švec k jesenným komunálnym a krajským voľbám…

Médiá informujú: Komunálne voľby a voľby do VÚC (krajské voľby) budú 29. októbra.

Dámy a páni! Môžete sa spoľahnúť na to, že pripravovaných volieb sa aktívne zúčastní aj Slovenské Hnutie Obrody spoločne s občianskymi aktivistami v každom kúte našej vlasti. Budeme mať kandidátov tak v komunálnych ako aj krajských voľbách a pravdaže obsadíme aj okrskové volebné komisie našimi ľuďmi.

Budem veľmi rád, ak prejavíte záujem o účasť v okrskových komisiách práve za naše hnutie. Podrobnosti o našich kandidátoch ako aj o obsadzovaní okrskových komisií včas zverejníme.

Podporou kandidátov SHO podporujete rozumnú a zodpovednú slovenskú budúcnosť!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: NAKA zatýka ľudí, ktorí sú nepohodlní súčasnému zločineckému režimu. Švec prstom ukázal na vinníka

————————-

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds