Pašerákov ľudí z pochybných mimovládok pozatvárame. Zaistíme bezpečnosť Slovákov

Vo štvrtok 7. augusta Polícia Slovenskej republiky uverejnila na Facebooku nasledujúci oznam: „Môžeme potvrdiť, že dnes okolo poludnia zadržali policajti v Bratislave pri diaľnici D2 11 nelegálnych migrantov. Ďalších šiestich cudzincov zadržali kolegovia v Rakúsku. Podľa prvotných informácií ide o Afgáncov do 30 rokov, ženy ani deti medzi nimi neboli. S rakúskymi kolegami intenzívne komunikujeme, viac informácií budeme môcť poskytnúť, až keď to procesná situácia dovolí. Na prípade pracujú policajti Úradu hraničnej a cudzineckej polície.“

Na „úlovok“ polície zareagoval Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody, ktorý na sociálne sieti napísal: Liberáli vravia, že len strašíme ľudí a žiadni nelegálni migranti u nás nie sú. A tu je správa priamo od polície. Žiadne ženy, či deti, ale mladí 30 roční muži. Je len otázkou času, kedy sa dočítame o nejakej vražde, či znásilnení, ak podceníme túto situáciu. Ochrana vonkajších hraníc únie, musí byť na oveľa vyššej úrovni. Pašerákov z rôznych mimovládok musíme pozatvárať a samozrejme azylová politika musí ostať pevné v našich rukách. Len tak zaistíme bezpečnosť našich občanov.

—————————-

Prečítajte si tiež: Kiska: mali by sme prijať zopár tisíc utečencov …

—————————-

Zdroj fotografií: Polícia Slovenskej republiky

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds