SHO: Čaputová chce povinne opichať všetkých Slovákov. Róbert Švec ju označil za…

Dámy a páni! Róbert Švec reaguje na mentálne pochody Zuzany Čaputovej (obrázok pod článkom).

Tak ešte raz, Zuzana! Ľudia, ktorí sa nechali opichať experimentálnou gebuzinou aktívne prenášajú c-19, končia na pľúcnych ventiláciách a aj na c-19 zomierajú + vedľajšie, život ohrozujúce účinky gebuziny sú tiež veľmi dobré známe. Doplatilo na ne už veľké množstvo ľudí. Každodenná realita to dokazuje!

Takže, Zuzana. Ide vám o zdravie ľudí alebo iba ako poslušná ovečka plníte príkazy, ktoré vám dávajú vaši mecenáši? A za misu šekelov ste zradili národ a štát slovenský, zdravie Slovákov máte na háku a vedome sa podieľate na genocíde slovenského spoločenstva!?

Prečítajte si naše stanovisko k fiktívnej pandémii: Presadzujeme…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci a akože odborníci sa doťahujú o tom, kto je… Švec im odkazuje…

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds