Pochvala pre NAKA: Zadržala mužov, ktorí plánovali vraždu ženy. Dôvod? Zriekla sa islamu

Vyšetrovateľom národnej protizločineckej jednotky NAKA bolo začaté trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy spáchaného v štádiu prípravy. Za uvedený obzvlášť závažný zločin vznesené obvinenie dvom občanom Veľkej Británie, afganskej národnosti a to 54-ročnému M. G. P. a 49-ročnému D. K. S., pretože pripravovali vraždu 25-ročnej ženy. Motívom ich konania bola najmä pomsta za to, že sa zriekla islamskej viery. Informuje Polícia SR na svojej facebookovej stránke.

Daná žena pracovala na Slovensku a bývala v Rakúsku. A v oboch krajinách ju mali obaja obvinení muži sledovať. Vyplýva to zo záznamov z mobilného telefónu a internetovej komunikácie oboch obvinených. Obaja muži boli hľadaní na základe Európskeho zatýkacieho rozkazu, ktorý vydal v auguste Špecializovaný trestný súd a o ich vydaní na územie Slovenska bude rozhodovať britský súd 12. septembra.

Aj keď si myslím, že potenciálne vydanie týchto kriminálnikov na Slovensko je pre našu vlasť zbytočnou bezpečnostnou hrozbou, musím slovenské bezpečnostné zložky pochváliť za dobre vykonanú prácu a zároveň ich vyzvať, aby podobným spôsobom chránili našich, a samozrejme aj zahraničných občanov nachádzajúcich na území Slovenska aj v budúcnosti.

Ide o veľmi dobrú vizitku našich bezpečnostných zložiek, no zároveň varovanie, že keď niekedy dovolíme, aby na naše územie niektorá vláda pustila nelegálnych migrantov, bude to znamenať priame ohrozenie Slovenska a Slovákov! A nič na tejto realite nezmenia ani žiadne ľúbozvučné rečičky liberálov z PS/SPOLU alebo Kisku, ktorý prijímaním migrantov definuje zaradenie našej krajiny. A táto plánovaná nábožensky motivovaná vražda tieto moje slová len potvrdzuje.

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Pašerákov ľudí z pochybných mimovládok pozatvárame. Zaistíme bezpečnosť Slovákov

—————————–

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia v uliciach Nitry.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds