Akú budúcnosť chystajú liberáli Slovákom? Kriminalita vzrástla v Nemecku o stovky percent

Pozrite si nasledujúce štatistiky nemeckého Spolkového kriminálneho úradu, ktorý monitoruje kriminalitu v krajine, ktoré v nedeľu zverejnil niekdajší rakúsky vicekancelár a líder FPO Heinz-Christian Strache.

Strache vo svojom príspevku konštatuje, že oficiálne čísla nemeckého Spolkového kriminálneho úradu sú omračujúce a môže za to nezodpovedná a nerozlišujúca kultúra vítačov migrantov! Oficiálne čísla totiž odhaľujú, že zatiaľ čo v roku 2014 došlo v Nemecku k 122 vraždám, v roku 2018 už to bolo 430 vrážd. Pokiaľ ide o počty sexuálnych útokov, v roku 2014 úrad zaznamenal 848 prípadov, zatiaľ čo v roku 2018 to bolo 6 046 prípadov. Podobne dramatický nárast prípadov je zreteľný aj pri pokusoch o ublíženie na zdraví – zatiaľ čo v roku 2014 došlo k 18 512 prípadom, v roku 2018 to už bolo viac ako 73 000!

Aj toto je teda pravá tvár multi-kulti politiky Merkelovej vlády, ktorá otvorila brány miliónom nelegálnym migrantom, ktorí si prišli do Nemecka len užívať štedré sociálne dávky a páchať kriminalitu. Toto sú totiž oficiálne a nespochybniteľné čísla, ktoré nemôže nikto nazvať konšpiráciami! Ide o tvrdú a nepopierateľnú realitu a v podstate len o potvrdenie toho, čo tu všetci normálni ľudia tvrdíme dlho, t. j. že realizovanie šialenej migračnej politiky je zločin voči vlastnému národu, za ktorý budú jeho realizátori tvrdo pykať.

Teraz sa však treba spýtať našich hlavných vítačov z Progresívneho Slovenska a Za ľudí, čo hovoria na tieto oficiálne nemecké štatistiky. Či aj po tomto bude Kiska hovoriť, že pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť morálnu povinnosť a ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí?! Pretože toto by krátko po prijatí Kiskových migrantov čakalo aj Slovensko. A to nikdy nesmieme dovoliť!

Autor: Martin Bago

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme:

Utečeneckú krízu prirovnávame k návšteve. Každý z nás si dvakrát rozmyslí, koho pozve k sebe domov na návštevu. A ak už niekoho pozve, tak právom očakáva, že sa bude správať slušne a skôr či neskôr návšteva odíde. A presne to isté musí platiť aj pre utečencov. Pomáhajme, ale v prvom rade v štáte, kde je humanitárna kríza. Ak už niekoho prichýlime na území Slovenskej republiky, tak jedine po veľmi dôkladnom zvážení, aj bezpečnostného rizika. A ak niekomu podáme pomocnú ruku a začne sa správať neslušne, tak vyhostíme zo slovenského územia alebo prestaneme pomáhať v štáte, v ktorom sme pomáhali. Náš štát je náš domov, a ak si do nášho príbytku nepustíme nevďačníkov a nebezpečné elementy, nevidíme dôvod, prečo by sme si ich mali púšťať do nášho štátu, poprípade tolerovať ich neprispôsobivú existenciu na našom území.

Ale v prvom rade pomáhajme našim ľuďom, na Slovensku, a ak nám zostane čas a peniaze, môžeme zvážiť pomoc aj iným! Tak, ako my pomáhame už 9. rok slovenským rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa

———————————–

Prečítajte si tiež: Skákajúci migranti v Prešove …

———————————–

Andrej Kiska a jeho verný priateľ, trestne stíhaný Peter Kalmus, by veľmi radi urobili zo Slovenska multi-kulti región.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds