PONUKA veľkonočná: Noviny Právo Národa do každej domácnosti za zvýhodnených podmienok

Dámy a páni. Nastal čas veľkonočný a my sme pre vás pripravili možnosť stať sa čitateľmi novín Právo Národa za zvýhodnených podmienok.

Príspevok na vydávanie našich novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur, ale my vám dnes ponúkame možnosť stať sa čitateľmi Práva Národa iba za 12 eur.

V prípade, ak sa rozhodnete rozšíriť rady našich spokojných čitateľov, za spomínaných 12 eur získate všetky čísla Práva Národa v roku 2022.

Ponuka veľkonočná platí od 5. apríla do 15. apríla.

Staňte sa čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny. Noviny si môžete objednať TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu a staviate sa na odpor organizovanej skupine súčasných vládnych zločincov.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Nenechajme si znechutiť Slovensko! Nádej pre našu otčinu žije! Stačí si uvedomiť, že…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds