Švec vyzýva poslancov slovenského parlamentu: Ak ste schválili lex Ukrajina, je najvyšší čas…

Dámy a páni! Médiá informujú: Poslanci schválili lex Ukrajina. Utečenci budú dostávať mesačný príspevok za ubytovanie až do 1 250 eur.

Lex Ukrajina upravuje aj príspevok za ubytovanie utečencov a súvisiace podmienky, oslobodenie od úhrady mýta či diaľničnej známky. Rieši tiež nárok na poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti pre túto skupinu ľudí. Zdroj TU.

Vyzývam poslancov slovenského parlamentu, aby konečne schválili aj lex Slovensko. Najvyšší čas! Pretože na všetko možné aj nemožné sa peniaze vždy zázračne nájdu, ale na dlhodobú a systematickú podporu ľudu slovenského peniaze takmer nikdy nie sú a počúvame výhovorky typu, že špajza je prázdna.

V chudobe žije vyše 600-tisíc Slovákov, väčšina slovenských dôchodcov grgá už ani nie z posledného, podpora slovenských rodín, podnikateľov a živnostníkov, škoda hovoriť, všetci vieme. A o tom, aký bordel je v našom zdravotníctve som písal TU.

Aké kroky navrhuje v oblasti sociálnej Slovenské Hnutie Obrody? Dozviete sa TU.

Slovensko vždy a za každých okolností na prvom mieste!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková reaguje na táraniny Čaputovej: Že sa nehanbíte! Zo Slovákov ste urobili…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds