POZVÁNKA do Bánoviec nad Bebravou: Obrodený štát slovenský bude štátom sily, hrdosti a odhodlania

Dámy a páni. Pozývame vás na manifestáciu ÁNO slovenskej štátnosti…

Postupná okupácia štátu slovenského vojskami NATO, pokračujúca centralizácia EÚ, katastrofálny stav v zdravotníctve, školstve, zvyšujúci sa počet utečencov na slovenskom území, zvyšujúce sa ceny energií a potravín… To je len zopár konkrétnych príkladov toho, čo v súčasnosti zažívame.

Slovenské Hnutie Obrody sa ale neuspokojuje s popisom súčasnej situácie v našom štáte, ale ponúka aj konkrétne riešenia.

Príďte si ich vypočuť vo štvrtok 17. novembra o 15:00 hod. pred sochu Ľudovíta Štúra na námestie Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou.

Slovensko nepostavia na nohy politické korytnačky a recyklovaní štandardní politici, ale rozumní a zodpovední vlastenci pod vedením Róberta Šveca.

Kým iné národy ešte len bezcieľne blúdili Európou a svetom, a hľadali miesto, kde by sa usadili, my sme už mali náš štát. Pamätajme, Slováci. Sme starý národ s bohatou históriou, ktorý mal svoje kniežatá, ale aj kráľov.

Obrodený štát slovenský bude štátom sily, hrdosti a odhodlania.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: KAMPAŇ: Postoj SHO k členstvu našej vlasti v EÚ je jasný: ÁNO slovenskej štátnosti…

—————————

Socha Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou. Zdroj fotky: internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds