Projekt Nebuď sviňa: Zasadili sme 121 stromčekov! Aj to sú naše ekoaktivity

Za optimálne obdobie na výsadbu stromov na jeseň sa považuje koniec septembra, celý október a prípadne aj začiatok alebo polovica novembra, ak je teplé počasie.

Splnomocnenec SHO pre projekt Nebuď sviňa – Pavol Skýpala s rodinou, aj tento rok vysádzali stromčeky.

Na jar vysadili ovocné stromy a jesenná výsadba obsahovala výsadbu stromov v počte: buk 60 ks, smrek 55 ks, borovica 4 ks a javor 2 ks.

Do ekočinností ako je výsadba stromčekov, zimné prikrmovanie zvierat a vtákov, čistenie čiernych skládok, sušenie sena TU vždy zapájame aj naše ratolesti. Učíme ich láske k prírode, vážiť si našu pôdu, vodu, lesy, zvieratá a aj našu otčinu.

Na fotkách je Pavol Skýpala so svojím synom Paľkom a otcom Štefanom.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa: Pavol Poprocký využil jesenné dni aj na zhotovenie búdky pre spevavce

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds