POZVÁNKA do Popradu: Zastavte sa na kus reči. Na stretnutie s vami sa tešíme vo vianočnom…

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás prostredníctvom mediálnych nosičov Slovenského Hnutia Obrody informovali, že v nedeľu 11. decembra navštívia ľudia SHO pod vedením Róberta Šveca vianočný Poprad.

Dnes uverejňujeme ďalšiu upútavku s informáciou, kde konkrétne sa budete môcť so zástupcami nášho hnutia stretnúť.  V nedeľu 11. decembra o 16:00 hod. navštívime aj vianočné mestečko na námestí v Poprade, v ktorom sa môžeme slobodne porozprávať o veciach okolo nás.

Odtiaľ sa pred 17:00 hod. presunieme na vianočný koncert, ktorý sa uskutoční TU. Tešíme sa na stretnutie s vami…

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. MIMORIADNA VIANOČNÁ VÝZVA: Plamene nádeje už vzbĺkli

————————–

Vianočná nálada na námestí v Poprade. Zastavte sa aj vy na kus reči… 🙂 Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds