Projekt Staráme sa. MIMORIADNA VIANOČNÁ VÝZVA: Plamene nádeje už vzbĺkli

Priatelia. Po vyhlásení mimoriadnej vianočnej výzvy na drevo na zimu pre starých rodičov a ich dve vnučky z okresu Partizánske, nám do správy prišla táto fotografia Katky a Emky (fotka po článkom), ktoré sa tešia z troch metrov dreva, ktoré im venoval náš podporovateľ František. Veľmi pekne ďakujeme!

Naša VÝZVA však POKRAČUJE ĎALEJ, pretože tri metre nevystačia na celú zimu – jar. Preto, ak môžete, neváhajte sa do nej zapojiť aj VY a podarujme Vianoce tak, ako sme ich spoločne podarovali pred rokom v okrese Revúca TU a na jeseň v okrese Humenné TU.

VÝZVA JE ČASOVO OBMEDZENÁ! Zvyšné drevo chceme rodine v tiesni zabezpečiť do konca budúceho týždňa!

Ak máte záujem pomôcť, podrobnosti sa dozviete TU. ĎAKUJEME ZA POMOC.

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na maile staramesa@sho.sk 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Úsmev na detskej tvári sme spoločne s Mikulášom vyčarili aj v Prešove

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds