Právo Národa: Na náš štát doľahli dve pohromy: Matovičova vláda a koronavírus. Zvládneme ich

Dámy a páni. Dnes sme začali, prostredníctvom Slovenskej pošty, posielať čitateľom najnovšie číslo našich novín Právo Národa.

V aktuálnom vydaní sa môžete, okrem iného, tešiť aj na komentáre a analýzy Kataríny Bokovej, Pavla Poprockého a aj Róberta Šveca. Komentáre reflektujú dianie na slovenskej politickej a spoločenskej scéne v súvislosti s novou vládou Igora Matoviča a koronavírusom.

Taktiež sa v najnovšom čísle venujeme aj výročiu Malej vojny. Tematicky toto výročie spracoval vo svojom článku historik Martin Lacko.

Najnovšie vydanie nášho dvojmesačníka sa postupne dostane do každého kúta našej vlasti.

———————–

Rozšírte rady infovojakov: Staňte sa čitateľom novín Právo Národa. Ako na to? Kliknite sem

———————–

V prípade, ak máte záujem sa stať pravidelným čitateľom a odberateľom Práva Národa, stačí, ak vyplníte formulár TU a naše noviny vám budeme pravidelne posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Nestoj na chodníku a pridaj sa k nám. Rozšír naše rady infovojakov v zápase o budúcnosť nášho národného spoločenstva a štátu. Pridaj sa k zodpovedným vlastencom, ktorí ochraňujú Slovensko pred novodobým duchovným morom s názvom liberalizmus.

Sme SHO. My sa nikdy nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Smiali sa nám, keď sme hovorili o potravinovej sebestačnosti. Dnes sa už nesmejú

————————

V aktuálnom vydaní sa môžete tešiť na komentáre a analýzy Kataríny Bokovej, Pavla Poprockého a aj Róberta Šveca. Komentáre reflektujú dianie na slovenskej politickej a spoločenskej scéne v súvislosti s novou vládou Igora Matoviča a koronavírusom.

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds