Projekt Nebuď sviňa: Čo s nepotrebnými doskami? Urobili sme z nich vtáčie búdky

Minule sme pri odstraňovaní nelegálnej skládky našli pri ceste vyhodené drevené dosky. Jednoduchou úpravou sme z nich spravili vtáčie búdky.

Pred pár dňami, člen nášho hnutia Pavol Skýpala, umiestnil búdky na stromy. Dúfame, že sme vás inšpirovali, pretože aj malé veci menia svet.

Vlastenectvo má mnohé formy a jednou z nich je aj láska a úcta k prírode. Vážiť si prírodu neznamená len hovoriť o jej čare, kráse a rozmanitosti, ale podstatné je konať a ochraňovať ju. Presne tak, ako my v našom ekoprojekte Nebuď sviňa, ktorý úspešne funguje už od roku 2008.

——————————-

Prečítajte si tiež: Ekologický projekt SHO: Liberálne vedenie Nitry opäť zlyhalo. My sme naprávali

——————————-

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds