Projekt Staráme sa: Stará mama zadovážila! S distribúciou potravín sme pokračovali v okrese Čadca

V stredu podvečer sme strávili v milej rodine z okresu Čadca.

Do rodiny sme zaniesli nákup vyskladaný aj z darovaných potravín od našej sympatickej podporovateľky Alexandry z Trnavy a od spoločnosti HOPE FAMILY, slovenského popredného výrobcu mrazených múčnych a obaľovaných výrobkov TU.

Mrazené plnené guľôčky, dokonca, hneď padli na večeru. Mama Dada pozdravuje všetkých dobrých ľudí a úprimne ďakuje za všetky potraviny, a našu spoločnú pravidelnú pomoc.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Stará mama zabezpečila! A my sme započali s distribúciou v Prešove

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds