SHO: Róbert Švec k bedákaniu liberálov o tom, že Slovensko musí zostať súčasťou západného sveta

Dámy a páni! Manipulatívny denník SME informuje: Dohoda s USA: o čom sa tu vlastne bavíme? (píše Samo Marec). Pre budúcnosť Slovenska je absolútne kľúčové, aby ostalo súčasťou západného sveta.

Róbert Švec reaguje…

Konštatujem, že pre budúcnosť Slovenska je absolútne kľúčové, aby bolo slovenské. Nemá byť súčasťou západného a ani východného, južného, severného sveta alebo súčasťou inej galaxie.

Dejiny nás učia, že Slovensko nepatrí ani na Západ a ani na Východ. Viackrát som konštatoval a opäť konštatujem, že našou politikou, politikou SHO je a už navždy zostane filozofia, že Slovensko má byť spojivom medzi Západom a Východom, ak sa bavíme o hodnotových zoskupeniach. A aj ním bude. Postaráme sa o to!

Na Slovensku majú byť iba slovenské vojenské základne a slovenskí vojaci TU. A o osude Slovenska sa nemá rozhodovať v Bruseli, ale v slovenskom hlavnom meste. A aj sa bude TU. A punktum!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Súčasný darebácky režim a jeho posluhovači na nás skúšajú podlé útoky. Štefan Polačik reaguje

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds