SHO: Súčasný darebácky režim a jeho posluhovači na nás skúšajú podlé útoky. Štefan Polačik reaguje

Slovenské Hnutie Obrody je mladé politické hnutie (na ministerstve bolo zaregistrované v roku 2019), ktoré ale nevzniklo kúpením a premenovaním nejakej skrachovanej politickej strany, ale vzniklo ako výsledok tvrdej a časovo náročnej práce ľudí, ktorí chcú úprimne pomôcť Slovákom.

Výsledkom niekoľko ročnej tvrdej driny, zodpovednej práce a nadčasových postojov je pronárodné politické hnutie s čistým štítom, bez akýchkoľvek škandálov, zložené z čistých ľudí, bez toxickej politickej minulosti.

Toto všetko si ale uvedomuje aj darebácky režim, ktorý aktuálne vládne v našom štáte, cíti sa ohrozený a preto sa nás snaží podlými útokmi zničiť. No s nami to nemajú také jednoduché!

Zatiaľ čo pri iných nepohodlných politických stranách stačí vytiahnuť a zverejniť fotky, videá, uniknutú komunikáciu, či prepojenia niektorých popredných členov na závadových ľudí, na SHO to neplatí! Môžu nás prelustrovať, skontrolovať naše majetkové pomery, nič nenájdu. Prečo? Pretože, ako som už spomenul, Slovenské Hnutie Obrody je čisté politické hnutie, zložené z prevažne mladých ľudí, ktoré od svojho vzniku robí rozumnú a premyslenú politiku, bez zbytočných škandálov, ktoré by nám síce priniesli popularitu, no zaradilo by nás to len do plejády politických strán, ktoré sú vydierateľné a pracujú len pre svojich ľudí.

Preto to systém na nás skúša inak! Pokuty, podrazy, znemožňovanie plnenia povinností, ktoré ukladá politickým stranám zákon. Takto bojuje súčasný zločinecký režim s poctivými ľuďmi, ktorí chcú slúžiť občanom a nie oligarchom. Spomeniem len zopár atakov…

Už v roku 2020 sa predstavitelia mesta Senec rozhodli nezákonne a svojvoľne udeliť nášmu hnutiu pokutu, vraj pre nejaké plagáty vylepené na nejakom mieste. Nedali sme sa a hoci to skúšajú stále, odvolací orgán nám dal už dvakrát za pravdu a nezmyselnú pokutu zrušil.

V ten istý rok sa rozhodla istá pani audítorka, ktorá bola vyžrebovaná aby vykonala audit našej výročnej správy, ktorú musí každý rok podávať každá jedna politická strana, že ona nám audit neurobí. Samozrejme, kvôli tomu nám hrozila mastná pokuta, neskôr až likvidácia. Po niekoľko mesačnom doťahovaní sa s Ministerstvom vnútra SR a s komorou audítorov, sa nám podarilo tento stav zvrátiť a splniť si svoju zákonnú povinnosť, v ktorej nám vlastne štátne orgány sami bránili.

Ako ďalší zaútočil na nás liberálny primátor mesta Nitra Hattas, ktorému sme až tak vadili, že nám vypovedal nájomnú zmluvu priestorov, v ktorých sme mali kanceláriu. V tej istej budove majú kancelárie politické strany ako SaS, Smer, KDH, či SNS. Tie ale Hattasovi nevadia, tie tam môžu pokojne sídliť ďalej. Prečo? No, hoci sú pred médiami súperi, je to stále jedna banda, ktorá drží spolu. Ale nevadí, aj tento problém sme zvládli a pracujeme ďalej. 

Onedlho prišli výsluchy na polícii. Najprv vypočúvali Katarínu Bokovú a neskôr si dokonca až samotná NAKA predvolala na výsluch aj mňa. Strašne ich zaujímala naša práca, postoje a dokonca aj volebný program. Tridsať rokov rozkrádajú politickí dinosaury Slovensko, no NAKU zaujíma Slovenské Hnutie Obrody. Nevadí, nezľakli sme sa a opäť ideme ďalej.

Ďalšia nezmyselná pokuta prišla onedlho z mesta Martin, kde sa predstavitelia mesta nevedia zmieriť s tým, že aj ľudia SHO majú právo slobodne sa zhromažďovať a diskutovať s občanmi a chceli by nás za to pokutovať. Nás ale ani to to neodradí od aktivít a ideme ďalej.

A len pred nedávnom prišiel útok z VÚB banky, ktorá nám zrušila náš účet TU. Každá politická strana musí mať založený bankový účet, aby mohla fungovať v súlade so zákonom o politických stranách. A to oni veľmi dobre vedia. Vo VÚB má účet státisíce Slovákov, no predstaviteľom tejto banky vadil práve ten náš. Ale veď vieme prečo.

Dámy a páni, spomenul som len niekoľko špinavých útokov systému na Slovenské Hnutie Obrody. Nie pre to, aby som sa sťažoval, ale chcel som vám všetkým priblížiť ako podlo sa nás pokúša systém zlikvidovať. No nás nedostanú! Nemáme čo skrývať, nemáme sa čoho báť!

Stále budeme bojovať za práva vás všetkých a dokazovať vám, že existuje aj čisté a prijateľné politické hnutie, ktoré vás nesklame.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na to, čo sa deje v našom štáte a apeluje na slovenských vlastencov

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds