Projekt Staráme sa. MIMORIADNA VIANOČNÁ VÝZVA: Podarí sa nám vianočný zázrak? Tak málo chýba…

Priatelia, prednedávnom sme vyhlásili mimoriadnu vianočnú výzvu na drevo pre starých rodičov a ich dve vnučky, ktorí sa ocitli v existenčnej núdzi TU. Do našej výzvy sa dodnes zapojili dobrí ľudia z rôznych končín našej vlasti; zo Záhoria, z Gemera, Hornej Nitry…

Vďaka nim sa nám spoločne pre Katku, Emku a zúfalých starých rodičov z Ostratíc od Partizánskeho podarilo narichtovať približne 8 metrov dreva TU.

To je však na celú zimu málo, a preto sme si dali za cieľ podarovať ešte aspoň 10 metrov, ktoré sme už museli aj objednať. Do tejto chvíle sa nám podarilo vyzbierať peniaze tak na 8 metrov a potrebujeme doplatiť ešte zvyšné dva, čo činí približne 200 eur!

Preto vás, priatelia naši, prosíme, pomôžte nám pomôcť a priniesť do tejto rodiny vytúžené PLAMENE NÁDEJE. Čas sa nám kráti; už v piatok (16.12.) táto mimoriadne dôležitá výzva končí, aby sme všetko stihli zabezpečiť ešte pred Vianocami!

Vaše dobrovoľné príspevky môžete poukázať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR PSS – drevo.

Ďakujeme za každý jeden cent, ktorý sa zmení na nádej, že ľudské dobro a slovenská spolupatričnosť ešte žijú.

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na staramesa@sho.sk

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš splnil svoju misiu aj v meste Strážske a v okrese Čadca

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds