Róbert Švec reaguje na udalosti v parlamente: Cieľom nemôže byť povaliť vládu Hegera a vymeniť ju za vládu…

Dámy a páni. Slovenský parlament ešte stále nevyslovil nedôveru organizovanej skupine vládnych zločincov.

Je síce dobré a žiaduce, aby súčasnej organizovanej skupine vládnych zločincov okolo Hegera, Matoviča, Kollára… slovenský parlament vyslovil nedôveru aj po tej právnej stránke, ale našťastie ľud slovenský im nedôveru vyslovil už dávno.

ALE… Bude veľmi dôležité, aby sa väčšina Slovákov spamätala a nepodporovala tých istých (možno väčších) hodnotových zločincov, len pod inými značkami. Pretože sa Slovensko nepohne z miesta TU.

Cieľom nemôže byť povaliť vládu Hegera a vymeniť ju za vládu odídencov od Fica, napríklad za vládu Pellegriniho, Šimečku, Sulíka a spol., pretože aj Pellegrini a jeho komplici sú také isté hodnotové zlo (možno väčšie) ako Heger, Matovič, Remišová… , len marketingovo lepšie vyšperkovaní. Náš štát slovenský potrebuje vládu hodnôt a zásad, vládu, ktorá bude presadzovať silný proslovenský program TU a nie vládu, ktorá sa hrdo prihlási k euroatlantickým dekadentným hodnotám.

Uvidíme, čo sa bude diať vo štvrtok, ale tešiť sa z toho, že vláde Hegera bude vyslovená nedôvera bez toho, aby vládni zločinci aj reálne prišli o vplyv na dianie v našom štáte, je také… Pyrrhovo víťazstvo (formálne víťazstvo, ktoré v skutočnosti vo svojich dôsledkoch žiadnym víťazstvom nie je), s ktorým sa Slováci nemôžu uspokojiť.

Konečný cieľom musí byť postavenie súčasných vládnych zločincov pred spravodlivosť, aby pykali za svoje nezákonné kroky a závažné trestné činy, ktorých sa od roku 2020 na našom národe dopúšťali a dopúšťajú TU.

Žiadne kompromisy s protislovenskými elementmi. Nikdy a za žiadnych okolností!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Optimalizácia programu SHO: So subjektmi, ktoré sa hlásia k euroatlantickej orientácii si nemáme čo povedať!

—————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds