SHO: Pokrytecká úderka liberálnej propagandy opäť úradovala. Pavol Poprocký reaguje…

Je mi do smiechu, ale i do plaču. Minulý týždeň asi tridsiatka komparzistov svojím nedôstojným „protestom“ dehonestovala pamiatku padlých civilistov na Ukrajine.

Pred Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave si políhali na karimatky, čo malo za úlohu „ … ukázať, aká bola situácia v Buči, a ukázať ruskému veľvyslanectvu a verejnosti, aké nezmyselné bolo vraždenie civilistov,” ktoré pripisujú (iba) Rusom.

No, neviem, či sa to tejto skupine ľudí podarilo. Súdni ľudia totiž nepotrebujú takúto cynickú maškarádu, ktorá je v skutočnosti na smiech a na plač zároveň. Teda, aby som bol presný: na smiech, a nielen mne, prišli samotní komparzisti, ktorí sa tam nechali ponakrúcať a pofotiť úplatnými médiami a vzápätí mi bolo do plaču, až fyzicky zle z toho, že takýmto spôsobom si zatancovali a podupali po pamiatke obetí krízy v susednom štáte. Už tam chýbal iba uvrešťaný Stanke a jeho po-„slušná“ cháska a dielo by bolo „dokonalé“.

Taktiež mi, pri pohľade na túto zinscenovanú tragikomédiu, napadá, kde boli títo „herci“, keď sa diali špinavosti inde vo svete a ich iniciátormi boli „mierotvorcovia“ a „mäsiarky“ zo Spojených štátov amerických, ktoré aj v dnešných dňoch zbroja u nášho východného suseda, čoho reálnymi obeťami sú aj nevinní civilisti?! Bože, aké pokrytecké… ale čo iného sa dá čakať od liberálnej proamerickej propagandy na Slovensku?

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Majú Slováci právo označovať okupantov z Úradu vlády SR a Prezidentského paláca za zločincov?

—————————

Súdni ľudia nepotrebujú takúto cynickú maškarádu, ktorá je v skutočnosti na smiech a na plač zároveň. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds