VIDEO: Mesto Považská Bystrica zakázalo, my sme aj napriek tomu slobodne diskutovali…

Slovenské Hnutie Obrody pokračuje vo svojich verejných a slobodných diskusiách s občanmi slovenskými.

Naposledy v nedeľu 8. mája sme v Považskej Bystrici dali priestor každému, kto prejavil záujem slobodne, vecne a slušne prezentovať svoje myšlienky, názory a riešenia.

Predchádzali tomu však márne a trápne snahy vedenia mesta zabrániť ľuďom Slovenského Hnutia Obrody slobodne diskutovať s občanmi, ktoré nám diskusiu v tradičnom formáte na poslednú chvíľu zakázalo.

Náš odkaz vedeniu Mesta Považská Bystrica a nielen jemu, ale všetkým samosprávam na slovenskom území? Trhnite si nohou! Aj tak sme neformálne s občanmi diskutovali a diskutovať budeme TU.

Najbližšie sa stretneme v sobotu 21. mája v Prešovskom kraji. Podrobnosti sa dozviete z pútača pod videom.  

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM! Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody postaví svojho kandidáta do boja o…

————————–

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds