Vlastenecká kvapka krvi SHO: Veľkosť dobrého človeka sa nemeria titulmi, ale dobrými skutkami

Naša sympatizantka Lenka z Močenka bola opäť darovať najvzácnejšiu tekutinu na svete, a to po 37-krát. „Príjemný pocit, že môžem niekomu pomôcť v nevyhnutnej situácii,“ tvrdí Lenka.

A my dodáme staré známe, ktorým sa tiež v našej činnosti riadime, že veľkosť dobrého človeka sa nemeria nadobudnutými titulmi, prázdnymi slovami, ale dobrými skutkami.

Lenka veľkým človekom v tomto zmysle určite je a my jej aj touto cestou ďakujeme, že už dlhodobo je súčasťou našej úspešnej Vlasteneckej kvapky krvi SHO, ktorú organizujeme cez náš ešte úspešnejší sociálny projekt Staráme sa.

Spoločne totižto pomáhame zachraňovať ľudské životy a pomáhame aj rodinám, ktoré našu – vašu pomoc potrebujú. A tak tomu bolo aj tento týždeň vo Veľkom Krtíši, kde pomáhame starkej Ester a jej dvom vnukom, z ktorých Ľudovít (na fotke) sa venuje hokeju.

Pomáhajme si Slováci. Naša budúcnosť sa neukrýva v pomoci zvonka, ale je ukrytá v nás samých.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Materiálna pomoc, áno. Ale deťom vytvárame aj voľnočasové aktivity

————————–

Lenka je silná žena s veľkým dobrým srdcom:

Člen nášho hnutia Alexander Kakoš sa aktívne zapája do nášho sociálneho projektu v meste Veľký Krtíš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds