Sociálny projekt SHO: Materiálna pomoc, áno. Ale deťom vytvárame aj voľnočasové aktivity

Paťka, Laurinka, Paulínka a Mirko z Malaciek sa minulý týždeň veľmi potešili omaľovánkam, ktoré im cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa poslala Irena z Bratislavy.

Deti sme plánovali zobrať na prechádzku, ale počasie nám to neumožnilo. Siahli sme teda po náhradnom pláne a skladali sme puzzle. Neskôr sme deťom prečítali rozprávku o Mravcoch a Svrčkovi. Dostali aj domácu úlohu: vymaľovať obrázky v omaľovánkach. Nuž, počas našej najbližšej pravidelnej pomoci v marci zistíme, ako to dopadlo. Aj o tomto je projekt Staráme sa.

A prvý marcový deň sme podali pomocnú ruku aj v Trebišove, kde športovca Sebastiána vychováva mamina Lucia.

Naša pravidelná pomoc o pár dní dorazí do ďalšieho slovenského mesta. Tentokrát na našom krásnom juhu. Ktorého? Dozviete sa čoskoro!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Držme spolu, Slováci! Pomáhajme si a všetko zvládneme. Lebo chceme

————————-

Malacky:

Trebišov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds