Projekt Staráme sa: Realizácia našej veľkonočnej výzvy započala. Aj vďaka vám. Ďakujeme

Prvý jarný deň sme strávili aj v rodine od Hnúšte. Rodine sme, okrem veľkonočného nákupu, zaniesli aj chutné zemiaky, ktoré sme zakúpili u slovenského pestovateľa z Gemera, v Záhradníctve ANTAL.

Rodine sme odovzdali aj mikrovlnku od našej úžasnej podporovateľky Majky z Banskej Bystrice, ale aj knihy, ktoré rozdávame našim rodinám v rámci nášho, stále prebiehajúceho Mesiaca knihy v projekte Staráme sa.

A tak ako sme sľúbili, v pondelok sme v obci Zbehy, v okrese Nitra, odovzdali druhú veľkonočnú nádielku. Okrem ovocia, zeleniny, mliečnych výrobkov… , lebo prevencia je základ, sme chalanom venovali aj normálne knihy, pretože našu mládež vedieme k zdravým životným hodnotám a vlastenectvu. A pravdaže nechýbali ani zajace, čokoládové.

Ďakujeme aj Lenke, Márii, Diane a Michalovi, ktorí sa rozhodli finančne podporiť našu veľkonočnú výzvu. Lenka prispela sumou 10 eur, Mária sumou 30 eur, Diana 20 eurami a Michal sumou 50 eur.

Ak máte záujem urobiť dobrý skutok, je to jednoduché, každé euro sa počíta TU.

Pomáhajme si, Slováci! Tak je to správne, tak to má byť.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO úspešne pokračuje. Ako aj pomoc rodinám

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds