SHO: Liberáli majú ďalší problém. Člen predsedníctva PS rád napodobňuje Hitlera. To nevymyslíš

Podľa stránky ministerstva vnútra SR sa doteraz vzdalo kandidatúry do NR SR 11 záujemcov a traja boli odvolaní. Nech už sú dôvody akékoľvek, dva prípady ma zaujali.

Ide o bývalých kandidátov koalície PS/SPOLU. Ak ste túto zmenu nepostrehli, môže to byť z dôvodu, že liberálne médiá nepotrebujú rozmazávať prešľapy svojich nominantov. Za normálnych okolností by som mlčala aj ja, ale zaráža ma jedna vec. Totiž, ja skutočne nemám rada pokrytectvo a klamstvo.

Prvý prípad sa týka dvadsaťštyriročného Erika R. zo Sabinova, ktorý sa v minulosti prezentoval ako rasista voči Rómom vyhlásením, že sú to „opice, ktoré treba strieľať“ a „99,5% cigáňov si zaslúži guľku“. Čo poviete, silná káva?

Druhým prípadom je člen predsedníctva Progresívneho Slovenska, Milan F. z Martina, mladý muž, ktorý rád napodobuje Hitlera a na sociálnych sieťach uráža kohokoľvek len preto, že nezdieľa jeho pokrivené názory na spoločnosť.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Každý, kto sa smeje nad obeťami holokaustu patrí na morálne smetisko. Či je liberálny alebo zelený

————————

Poviete si, každý z nás v mladosti vystrájal vylomeniny. Súhlasím.

Mňa ale rozčuľuje, že títo páni, podobne ako ich liberálni kolegovia, označujú každého normálne zmýšľajúceho vlastenca za fašistu, neonacistu, extrémistu a pod. Prekáža mi, že nedemokraticky zasahujú do názorov ľudí, odlišných od tých svojich. Hnevá ma, že urážajú a ponižujú. Páni, upracte si pred svojím prahom a nerobte zo seba ideál spoločnosti. Vy nie ste ideál! Ste presný opak!

Slovenské Hnutie Obrody nikdy nepristúpi na liberálnu politiku. Nepoľavíme vo svojej práci, naďalej budeme šíriť pozitívne vlastenectvo, dobro, morálku. Neprestanem si ctiť naše tradície, kultúru, zvyky. Vybudujeme spoločnosť, ktorá bude dbať na svedomie. Vrátime ľuďom pocit hrdosti a spolupatričnosti. Vrátime medzi ľudí slušnosť.

Pomôžte nám, dámy a páni a 29. februára voľte číslo 5. Sľubujeme, bude sa vám to páčiť. Ďakujeme.

 Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin a kandidátka do NR SR.

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Poliačik robí z nášho parlamentu chliev. SHO vráti normálnosť aj do NR SR

————————-

Člen predsedníctva Progresívneho Slovenska, Milan F. z Martina, mladý muž, ktorý rád napodobňuje Hitlera.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds