Róbert Švec: Liberáli a Danko sa hašteria o to, kto má väčšieho politického pipíka

Sledujem mediálnu prestrelku liberálov a predstaviteľov SNS ohľadom stožiara, ktorý sa Danko rozhodol nechať postaviť pred budovou NR SR pár mesiacov pred voľbami.

Úprimne povedané, doťahovanie sa ústavných činiteľov o tom, kto má aký veľký stožiar pred parlamentom v tom či onom štáte, mi pripomína detskú prekáračku o tom, kto má väčšieho pipíka.

Nehanbíte sa, páni ústavní činitelia. Andrej Danko a vedenie SNS za to, že si zo stavby stožiara robíte pár mesiacov pred voľbami predvolebnú kampaň a liberáli za to, že kritizujete niečo, čo je v iných štátoch úplne normálne.

Andrej Danko, netreba sa hrať na vlastenca v kancelárii predsedu NR SR, ale treba sa ísť poprechádzať, napríklad na slovenský juh, a tam by vám lojálni občania Slovenskej republiky povedali, ako veľmi ste ich sklamali, pretože ste kvôli moci obetovali slovenský juh tým, ktorí nechcú vnútorne silnú, pevnú a jednotnú Slovenskú republiku, ale vyhovuje im segregácia občanov našej vlasti na tých, ktorí ovládajú štátny – slovenský jazyk a na tých, ktorí ho neovládajú.

A nepomôže vám ani stavba stožiara.

Autor: Róbert Švec

——————————

Prečítajte si tiež: Rohovce sú slovenským zrkadlom. Lebo si necháme skákať po hlavách vo vlastnom štáte

——————————

Vizualizácia stožiara, ktorý má stáť pred budovou NR SR.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds