Referendum 2023: Je najvyšší čas sa zmobilizovať, zúčastniť sa referenda a slobodne vyjadriť svoj názor

Dámy a páni. V decembri bola vládnym zločincom okolo Hegera vyslovená v slovenskom parlamente nedôvera a čo sa stalo? NIČ! Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami.

Toto chcete, Slováci? Naozaj chcete, aby v našom štáte aj naďalej vládli zločinci okolo Hegera a Matoviča alebo ich euroatlantické klony z radov akože parlamentnej opozície?

A aj preto je najvyšší čas sa zmobilizovať, zúčastniť sa referenda a slobodne vyjadriť svoj názor na veci verejné?  Do mobilizačnej kampane pred referendom sa môžete zapojiť aj vy. Podrobnosti TU.

Hore hlavy, Slováci. Máme na viac.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec adresoval priamu a jasnú reč sympatizantom odídencov od Kotlebu

————————–

Zdroj obrázku. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds