Voľby 2020. Diskusia s predstaviteľmi SHO: Vo štvrtok 13. februára v Martine

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody si vás dovoľuje pozvať na  stretnutie občanov s predstaviteľmi hnutia, ktoré sa bude konať dňa 13. februára o 17:00 hod. v Martine.

Na diskusiu s vami, v príjemnej atmosfére, sa tešia predseda hnutia Róbert Švec, podpredseda Štefan Polačik a regionálni zástupcovia Martin Frivaldský a Katarína Boková.

Z kapacitných dôvodov je počet miest obmedzený, v prípade záujmu telefonicky kontaktujte Katarínu Bokovú na čísle 0944 332 933 alebo mailom na media@sho.sk. Ochotne vám poskytne bližšie informácie.

Cieľom stretnutia s vami je predstaviť vám v osobnej komunikácii predstaviteľov, aktivity a hodnoty Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik k podlým praktikám TA3: Máte plné ústa demokracie a rovnosti. Ale ste novodobí cenzori

————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds