Štefan Polačik: To, o čom iní dlhé roky iba hovoria, my realizujeme. Spájame vlastencov

Dňa 31. júla sa v Nitre stretli zástupcovia troch subjektov: Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody (SHO), Mário Šušek, predseda občianskeho združenia Sloboda a priama demokracia (SPD) a Štefan Hronček, predseda občianskeho združenia Obnova poľnohospodárstva a potravinovej sebestačnosti Slovenskej republiky (OPPSSR). Po vzájomnej diskusii, ktorá bola zo strany Štefana Hrončeka veľmi korektná, sme sa dohodli na spolupráci. Cieľom spolupráce, okrem iného, bude aj spoločný postup v nadchádzajúcich voľbách do NR SR.

 

Slovenské Hnutie Obrody spája zodpovedné vlastenecké sily aj naďalej a pod svoje krídla berie aktivistov z rôznych oblastí. Občianske združenia OPPSSR, SPD, umelecké združenie ART MATEHORN, občianski aktivisti, ako aj napríklad známy bloger Martin Bago, sú toho najlepším dôkazom.

K procesu spájania zodpovedných vlasteneckých síl sa vyjadril aj Róbert Švec: Naše hnutie, už pred prezidentskými voľbami nastúpilo na cestu, po ktorej bude pevne kráčať. Aktívne komunikovať s každým zodpovedným vlastencom a organizáciou, ktorí o takúto komunikáciu prejavia záujem. Kandidátna listina nášho politického hnutia vo voľbách do NR SR bude otvorenou kandidátnou listinou, t.j. nebudú na nej iba členov politického subjektu Slovenské Hnutie Obrody, ale aj aktivisti z regiónov Slovenska a aj zástupcovia občianskych iniciatív, poprípade politických subjektov, ktoré prejavia záujem o spoločný postup vo voľbách do NR SR.

———————————–

Prečítajte si tiež: Bloger Martin Bago. Svoje sily spojím s SHO …

———————————–

Predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody pred pamätníkom Ľudovíta Štúra v Štúrove.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds