Neprispôsobiví opäť úradovali: Poriadok obnovíme aj na juhu našej otčiny

V sobotu 8. júna ráno čakal, nielen vodičov na trase Báč – Šamorín, pozdrav od neprispôsobivých občanov: šovinistov a revizionistov, ktorí sa neustále snažia narušiť pokojné spolunažívanie Slovákov a všetkých lojálnych občanov našej vlasti.

Neprispôsobiví svojvoľne prelepili dopravné značenie. Cieľom tohto protiprávneho konania bolo okrem, oficiálnych názvov slovenských miest, označiť názvy našich miest aj v inom, ako štátnom jazyku.

Máme v úcte každého lojálneho občana našej vlasti, ale pre šovinistov a provokatérov, ktorí by chceli rozdúchavať národnostné nepokoje máme iba jednu odpoveď: Nulová tolerancia.

Slovenská republika je domovom Slovákov a všetkých lojálnych občanov a tak to aj zostane. A komu sa nepáči, hranice sú otvorené.

V budúcnosti nebudeme tolerovať takéto konanie neprispôsobivých občanov. Poriadok a zákonnosť obnovíme aj na slovenskom juhu.

——————————————————————-

Objednajte si nálepky našej kampane Na Slovensku po slovensky: V Slovenskej republike musí byť slovenský jazyk činiteľom, ktorý spája všetkých občanov našej vlasti. Každý občan musí ovládať slovenčinu, aby sa mohol plnohodnotne uchádzať o dôstojné uplatnenie v spoločnosti. Nevyhnutnou podmienkou k spoločenskému uplatneniu je ovládanie štátneho jazyka. 

——————————————————————-

Pre provokatérov, ktorí by chceli rozdúchavať národnostné vášne máme iba jednu odpoveď: Nulová tolerancia.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds