FOTO. Projekt Staráme sa: Mikulášske balíčky sme odovzdali už aj deťom v Trenčianskom kraji

Kamaráti! Náš Mikuláš má naozaj nabitý program. Ale keďže sme tímoví hráči, Mikulášovi aktívne pomáhame v regiónoch slovenských.

Z Prešova sa svätý Mikuláš presunul do Trenčianskeho kraja, kde Vikinke, Sofinke, Emke, Miške a Adamkovi nachystal prekvapenie vo forme balíčkov! To bolo radosti a veselosti. 🙂

Ak máte záujem pomôcť nášmu Mikulášovi aj vy, môžete tak učiniť veľmi jednoducho Ako? No predseda takto TU. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším!

A aby toho nebolo málo, naša kolegyňa Erika Löbbová sa opäť zapojila do Vlasteneckej (mikulášskej) kvapky krvi a v Trenčíne darovala tekutinu najvzácnejšiu už po 16-krát.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Svätý Mikuláš zamieril z Gemera na Šariš. Už čoskoro zavíta aj do Nitrianskeho kraja

————————-

Aj Danka Tichomírová aktívne pomáha svätému Mikulášovi… 🙂

Erika Löbbová sa opäť zapojila do Vlasteneckej kvapky krvi…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds