SHO: Vaše 2% z dane nášmu úspešnému občianskemu združeniu. Ďakujeme

Vážení priatelia Slovenského Hnutia Obrody. Blíži sa obdobie daňových priznaní. Toto obdobie je obdobím v ktorom sa môžeme slobodne rozhodnúť a poukázať 2% alebo 3% z dane pre Slovenské Hnutie Obrody a tak podporiť správnu vec.

Ďakujeme, že ste sa aj tento rok rozhodli poukázať 2% zo svojej dane nášmu občianskemu združeniu. Aj vďaka vašim príspevkom z 2% z daní môžeme pomáhať sociálne slabým rodinám po celom Slovensku, vďaka projektu Staráme sa, ako aj vyvíjať ekoaktivity, vďaka projektu Nebuď sviňa.

Prehľad našich aktivít v roku 2019 v sociálnom projekte Staráme sa si môžete pozrieť TU a v ekologickom projekte Nebuď sviňa TU.

Slovenské Hnutie Obrody ako občianske združenie existuje od 24. mája 2004 a za ten čas sme zorganizovali a podieľali sa na množstve podujatí. Ich prehľad si môžete pozrieť TU.

A ako poukázať vaše 2% alebo 3% nášmu úspešnému občianskemu združeniu? Je to jednoduché. Bližšie informácie si môžete prečítať TU.

Slovenky, Slováci. Nestojte na chodníku a pridajte sa k úspešným.

—————————

Prečítajte si tiež: Pracujeme pre Slovensko už 16. rok. A sme na to hrdí

—————————

Rodným dátumom Slovenského Hnutia Obrody je 24. máj 2004. Už 16. rok slúžime národu a vlasti.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds