Salvini členom vlády: Ak otvoríte prístavy pre migrantov, už nevyjdete zo svojich izieb

V Ríme sa včera konala jedna z mnohých demonštrácií proti vzniku novej talianskej vlády, ktorá už aj zložila sľub a vznikla na základe zrady Hnutia piatich hviezd a jeho spojením s liberálnymi demokratmi z Demokratickej strany (PD). Danej akcie sa zúčastnil líder talianskej Ligy Matteo Salvini spoločne s líderkou strany Bratia Talianska Giorgiou Melloni, ktorá je rovnako ako Salvini známa svojou bojovnosťou proti diktátu EÚ a migrácii.

Salvini v prejave k národu okrem iného oznámil, že bude v najbližšej dobe aktívne spolupracovať s Giorgiou Melloni a jej stranou a novej vláde odkázal, že ak sa tá vráti k predchádzajúcemu dekrétu alebo otvorí prístavy pre lode mimovládok plné migrantov, tak kvôli protestom už nevyjde zo svojej budovy, a pôjde vlastnoručne spolu s Talianmi dané prístavy zatvoriť. Salvini tak reagoval na „šumy“, ktoré hovoria, že sa nová talianska vláda chystá zrušiť jeho dekréty a opätovne otvoriť prístavy pre migrantov. A to všetko chce učiniť napriek nesúhlasu väčšiny Talianov, ktorí aj pre to v nedávnych parlamentných voľbách odmietli liberálov z PD a dali hlasy Lige či Hnutiu piatich hviezd. No práve to ich nakoniec zradilo.

Video z demonštrácie si môžete pozrieť TU.

Demonštrácia bola teda jedna z mnohých, ktoré budú prebiehať po Taliansku aj v nasledujúcich dňoch a týždňoch a ktoré vyvrcholia obrovskou celonárodnou manifestáciou 19. októbra konajúcou sa v Ríme. Aj tento najnovší Salviniho prejav odporúčam každému zhliadnuť, takto by mal totiž vyzerať skutočný pronárodný politik, ktorému záleží na národe a vlasti. A nie ako tí naši skorumpovaní podvodníci a kdejakí poloblázni, ktorí hľadia výlučne na to ako si zachovať alebo uchopiť moc a nahrabať čo najviac pre seba.

Autor: Martin Bago

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli v Taliansku: Odstavili sme Salviniho a teraz otvoríme prístavy pre migrantov

————————-

Salvini sa teší veľkej popularite medzi Talianmi. Jeho strane preferencie stúpli zo 17% spred roka na súčasných takmer 40%.

Róbert Švec k prejavu Mattea Salviniho počas demonštrácie: Toto je prejav hrdého Taliana, človeka, ktorý bojuje za bežných ľudí, za svoj národ a štát. Matteo Salvini: „Hrdosť, dôstojnosť a možnosť chodiť so vztýčenou hlavou po uliciach Ríma a Talianska je viac ako 1 000 ministrov. Nech si ich nechajú.“ Podporujem a držím palce, Matteo. V Taliansku sa dnes bojuje aj o Slovensko a Európu.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds