Vyžeňme z našich životov šovinistov. Štáty V4 potrebujú spoluprácu zodpovedných vlastencov

Kvalifikačné zápasy Slovenska s Maďarskom na Majstrovstvá Európy vo futbale sú za nami. Aj v tom poslednom v Budapešti to naši hráči zvládli a poradili si s kolegami z Maďarska v pomere 2:1.

A nezvládli len samotnú hru, ale i nepriateľsky naladenú atmosféru tých najväčších „Maďarov“ zo Slovenska. Tí nielenže spolu s „bratmi“ z Maďarska vypískali hymnu štátu, v ktorom môžu bezpečne žiť, pracovať a často na úkor Slovákov, udržiavať cudziu identitu a kultúru, ale v sektore hostí sa neraz uchyľovali k „mierumilovným“ atakom voči slovenským fanúšikom a futbalistom.

Je smutné sledovať, ako sa niektorí naši spoluobčania, ktorých rodokmeň je prerastený Slovákmi, nechali a neustále nechávajú unášať na vlnách nenávisti voči národu, ktorý im zabezpečuje doslova nadpráva v oblasti menšinovej politiky, ktoré svojim menšinám nezabezpečuje ani taká demokracia, ako sú Spojené štáty americké.

Je preto najvyšší čas rozhodnúť sa, akým smerom sa chce stredoeurópsky priestor, prednostne štáty V4, a výsostne normálni Maďari, pohnúť. Smerom posilňovania vzťahov v rámci tohto zoskupenia štátov, posilňovania postavenia V4 v rámci zrekonštruovanej Európskej únie alebo sa obyvatelia tohto bloku budú vznášať na vlnách nenávisti, rozdeľovania spoločností a postupnej implementácie do tzv. „progresívneho“ liberálneho jadra EÚ, kde každého identita postupne zanikne.

My v Slovenskom Hnutí Obrody sme na strane posilňovania postavenia V4 vo svete, ako kresťanských krajín s vlastnou kultúrou a identitou. Preto všetkých lojálnych občanov SR vyzývame, aby vyhnali zo svojich životov všetkých šovinistov (nielen maďarských), pretože tí patria do minulosti a zabudnutia, a nie do budúcnosti, v ktorej prežije iba ten, ktorý sa spojí a bude spolupracovať na princípe rovný s rovným.

Autor: Pavol Poprocký

———————–

Prečítajte si tiež: Rohovce sú slovenským zrkadlom. Lebo si necháme skákať po hlavách vo vlastnom štáte

———————–

K dispozícii boli aj takéto šály, ktoré hanobili Slovákov a Slovenskú republiku. Szar Szlovákia znamená v preklade Hovno Slovensko. Zdroj fotky: čas.sk

Bez šéfa šovinistov Józsefa Menyhárta by to nebolo to pravé orechové. Zdroj fotky: Facebook

Na futbalovom zápase bol aj známy šovinista z SMK János Méry, poslanec Mestského zastupiteľstva v Šamoríne, ktorý aktívne bojuje proti všetkému slovenskému. Aj proti zriadeniu slovenskej základnej školy v Rohovciach.

V sektore pre hostí, v tomto prípade pre slovenských fanúšikov, bol zavesený aj transparent, ktorý znázorňoval maďarskú trikolóru a na ktorom bolo napísané v maďarčine Žitný ostrov.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds