SHO: Aj Jaroslav Ščurka poukáže 2% zo svojej dane nášmu hnutiu. Pretože ich nasmerujeme…

Dámy a páni. Blíži sa čas, kedy môžeme rozhodnúť komu poukážeme 2% z našich zaplatených daní.

A prečo sa správne rozhodnúť? Aj preto, aby súčasná darebácka vláda neminula aj túto položku na svoje protislovenské nezmysly. A prečo 2% poukázať práve nám?

Lebo ľudia Slovenského Hnutia Obrody neminú poukázané čiastky na projekty, ktoré smerujú proti vám – našim občanom, ale použijú ich hlavne na pomoc slovenským rodinám v núdzi. Rodinám úspešne pomáhame, vďaka sociálnemu projektu, už od roku 2011.

A ak nám poukážete 2% zo svojich daní, máte istotu, že ste ich poukázali čestným slovenským národovcom, ktorým ide v prvom rade o blaho národa a ľudu slovenského.

SILA. HRDOSŤ. ODHODLANIE.

Ako na to? Je to jednoduché. Podrobnosti TU.

Prehľad našich niekoľkoročných aktivít na poli sociálnom si môžete pozrieť TU.

Autor výzvy Jaroslav Ščurka je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Prvé knihy v Mesiaci knihy sme odovzdali deťom v Lučenci

————————

Jaroslav Ščurka: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds